piątek, 7 sierpnia 2015

Diamonds and mint.

Cześć!

Zdecydowanie za długo mnie tutaj nie było, ale postaram się to zmienić. Wracam już do Was. 
Mam kilka przygotowanych zdobień. I planuję trochę urozmaicić bloga! 

Chciałabym raz w tygodniu zrobić post pt tydzień w zdjęciach. Wiem, że na wielu blogach  tego typu wpisy się pojawiały a ja bardzo lubiłam je śledzić więc trochę ‘odgapiam’ i postaram się je dodawać i u mnie. Chciałabym też rozwinąć bloga. Aktualnie dotyczy on głównie paznokci. Chciałabym rozwinąć go o makijaże, czego używam do codziennego makijażu czy pielęgnacji, recenzje kosmetyków itd. Myślę, że może mi się to udać zwłaszcza, że od października zaczynam się kształcić w kierunku kosmetologa..  Co myślicie o tych pomysłach ? Jeśli jest coś, co chciałybyście aby się tutaj znalazło, piszcie. Chętnie przyjmę wszystkie sugestie. 
A teraz zapraszam na zdobienie!Jak już wiecie, od jakiegoś czasu robię hybrydy. Zwłaszcza siostrom, ciotkom czy kuzynkom. Więc pewnie będą się tutaj pojawiać zdobienia, które będą na ich paznokciach.  Dzisiaj pokaże Wam zdobienie, które kilka tygodni temu miała Sara. Zapraszam.

Sara na paznokciach ma dwie warstwy miętki od Mistero Milano. Na kciuki i serdecznym wybrałyśmy trochę mocniejszą miętkę. Na koniec na mocniejszej mięcie odbiłam stemple, które Sara wybrała. Całość fajnie się komponowała i Sara była zadowolona z uzyskanego efektu. 
Zobaczcie zdjęcia. 


Co myślicie ? 


Zachęcam do skorzystania z kodu LINAG10 dzięki któremu możecie uzyskać rabat -10% :)


2 komentarze: