poniedziałek, 9 września 2013

Całkiem inna bajka ;)

Cześć! 
Troche mnie tu nie było.. Ale za niedługo wracam do Was z kosmetycznym postem.. ;)
A dzisiaj całkiem inna bajka...
Długo się zastanawiałam, czy to opublikować czy nie.. Ale wrzucę..
A wrzucam to z myślą o Edycie (ZłotaPigmejka.). ;))
Miłego czytania ;)


Ona... siedemnasto letnia dziewczyna. Miała na imię Daria. Była uczennicą najlepszego liceum w mieście. Długowłosa blondynka o niebieskich oczach. Podobała się wielu chłopakom. Mogła mieć każdego..
On... Chłopak z problemami, z rozbitej rodziny. Na imię miał Michał. Był bardzo mądry, lecz olewał sobie szkołę i groziło mu poprawianie klasy.
Daria i Michał chodzili do tej samej klasy. Nie zwracali na siebie uwagi... Jednak do czasu... Michał potrzebował korepetycji z matematyki.. Wychowawca poprosił Darię by mu pomogła. Dziewczyna zgodziła się. Na początku Michał był wrogo nastawiony co do Darii, nie chciał przyjąć pomocy. Z czasem zrozumiał, że musi nadrobić zaległości w szkole. Zmienił nastawienie do szkoły i do Darii także. Spotykali się po lekcjach, u Darii w domu. Nie potrzebowali dużo lekcji. Michał bardzo szybko wszystko zrozumiał. Zrozumiał też , że Daria jest dla niego kims bardzo ważnym. Dziewczyna czuła to samo. Spotykali się nadal. Bardzo dobrze czuli się w swoim towarzystwie. Lubieli spędzać ze sobą czas. Dogadywali się jak nikt inny. Michał wiele razy chciał powiedzieć Darii co do niej czuje. Ale bał się odrzucenia. Zbliżały się Walentynki - Dzień zakochanych. Postanowił, że powie jej to co czuje. Zaprosił ją do kina, zgodziła się. Spędzili razem miły wieczór. Mieszkali nie daleko siebie. Michał odprowadził Darię po same drzwi. Rozmawiali o wszystkim i o niczym. Droga którą przebyli z kina do jej mieszkania minęła baardzo szybko. Stali przed wejściem do jej mieszkania i chwilę rozmwiali. Michał przybliżył się do Darii, wyszeptał jej do ucha dwa krótkie a zarazem bardzo ważne słowa.. Kocham Cię! Daria uśmiechnęła się.. Popatrzyła mu w oczy i odpowiedziała tym samym. Ich usta się złączyły. Była to najwspanialsza chwila w ich życiu. Spotkali tą jedną jedyną miłość..
Pozdrawiam. 

2 komentarze:

  1. Po roku namawiania wreszcie wygrałam i dodałaś! ;p
    Super pomysł, powinnaś wrzucać częściej opowiadania:)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajne opowiadanie, czekam na inne :)
    Zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń